Soffbord 1940-tal

Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal
Soffbord 1940-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1940-tal, fanerat med teak, höjd ca 59 cm, diam ca 81 cm

Bruksslitage, fläck på bordsskiva

856788

2020-12-27