Dosor Ryssland

Dosor Ryssland
Dosor Ryssland
Dosor Ryssland
Dosor Ryssland
Dosor Ryssland
Dosor Ryssland
Dosor Ryssland
Dosor Ryssland
Dosor Ryssland
Dosor Ryssland
Dosor Ryssland
Dosor Ryssland

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSOR, 4 st., lackarbeten, Ryssland, 1900-talets slut, dekor av figurer, signerade, höjd ca 2-4,5, längd 13-17,5 cm

856804

2020-12-21