Byrå 1900-tal

Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

BYRÅ, omkring 1900-talets mitt, kolonialstil, klädd med rotting, med lådor, höjd ca 82 cm, 44x42 cm

Bruksslitage

856806

2020-12-27