Hörnskåp
Klubbat för:
400 SEK
1 000 SEK
HÖRNSKÅP, 1900-talets andra hälft, England fanerat i mahogny, överdel med vitrin med glashyllor, belysning, höjd ca 180, 38x38 cm
Bruksslitage
Belysning ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
856811
2020-12-27