Rolf Palm miniatyrer

Rolf Palm miniatyrer
Rolf Palm miniatyrer
Rolf Palm miniatyrer
Rolf Palm miniatyrer
Rolf Palm miniatyrer
Rolf Palm miniatyrer
Rolf Palm miniatyrer
Rolf Palm miniatyrer
Rolf Palm miniatyrer
Rolf Palm miniatyrer

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

ROLF PALM, miniatyrer, 6 st, 1950-tal stengods, olika glasyrer , signerade, höjd ca 4,4-8 cm.

Kuntoraportti

856813

Päivämäärä:

2020-12-27