Rolf Palm miniatyrer
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
ROLF PALM, miniatyrer, 6 st, 1950-tal stengods, olika glasyrer , signerade, höjd ca 4,4-8 cm.
Kuntoraportti
856813
Päivämäärä:
2020-12-27