Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

PETER DAHL (född 1934), ur Fredmans epistlar, signerad Peter Dahl, litografi, ca 28x40 cm

856814

2020-12-27