Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BRUNSTAD FABRIKKER, fåtölj med fotpall, Norge, 2000-tal, röd skinnklädsel, snurrfot i borstad metall, sitthöjd ca 44, rygghöjd 103 cm
Smärre bruksslitage
856817
2020-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här