Georg Lindström oljemålning
2020-12-27
856842
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEORG LINDSTRÖM (1912-1985): "Det är mycket man slås om", signerad, olja på duk, ca 38x95 cm