Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEORG LINDSTRÖM (1912-1985): "Det är mycket man slås om", signerad, olja på duk, ca 38x95 cm
856842
2020-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här