Georg Lindström oljemålning

Georg Lindström oljemålning
Georg Lindström oljemålning
Georg Lindström oljemålning
Georg Lindström oljemålning
Georg Lindström oljemålning
Georg Lindström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORG LINDSTRÖM (1912-1985): "Det är mycket man slås om", signerad, olja på duk, ca 38x95 cm

856842

2020-12-27