Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KANDELABER, mässing, sk Blekingestake, för tre ljus, 1800/1900-tal, höjd ca 35 cm
Smärre slitage
856844
2020-12-30
Gör en kostnadsfri värdering här