Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GRANGE, sängram, Frankrike, 1900-talets slut, sänggavel i körsbär, stomme i björk, bäddmått ca 180x200 cm
Skruvar medföljer
Bruksslitage, smärre stötmärken samt repor
856851
2020-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här