Klubbat för:
3 400 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
GRANGE, sängram, Frankrike, 1900-talets slut, sänggavel i körsbär, stomme i björk, bäddmått ca 180x200 cm
Skruvar medföljer
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, smärre stötmärken samt repor
856851
2020-12-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner