Grange Säng

Grange Säng
Grange Säng
Grange Säng
Grange Säng
Grange Säng
Grange Säng
Grange Säng
Grange Säng
Grange Säng
Grange Säng

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

GRANGE, sängram, Frankrike, 1900-talets slut, sänggavel i körsbär, stomme i björk, bäddmått ca 180x200 cm

Skruvar medföljer

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, smärre stötmärken samt repor

856851

2020-12-28