Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VASER, 1 par, keramik, Kina, Ming dynastin (1368-1644) susancai-glasyr med reliefdekor föreställande drake, hexagonal bas, höjd 20 cm
Slitage, nagg
856860
2020-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här