Vitrinskåp
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARIN MOBRING & TOMAS JELINEK, vitrinskåp, IKEA, 1900-talets slut, ingår i serien "Quality of Stockholm", björk, dubbla pardörrar i vitrin, hyllor i glas, låda med draghandtag, höjd ca 187, 75x41 cm
Smärre bruksslitage, kant med avslag
856873
2020-12-21