Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARIN MOBRING & TOMAS JELINEK, vitrinskåp, IKEA, 1900-talets slut, ingår i serien "Quality of Stockholm", björk, dubbla pardörrar i vitrin, hyllor i glas, låda med draghandtag, höjd ca 187, 75x41 cm

Smärre bruksslitage, kant med avslag

856873

2020-12-21