Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VAS, porslin, Kina, Kangxi (1662-1722), dekor i famille verte med paneler föreställande landskap och dyrbara ting, höjd 42 cm
Nedslipad mynning, nagg, lagningar
856874
2020-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här