Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Sommarlandskap, bär signatur, olja på duk fäst på pannå av papp, 30 x 49,5 cm
Olja på duk fäst på pannå av papp
856883
2020-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här