Oidentifierad konstnär 1800-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), Sommarlandskap, bär signatur, olja på duk fäst på pannå av papp, 30 x 49,5 cm

Olja på duk fäst på pannå av papp

856883

2020-12-22