Spetsglas 1700-tal

Spetsglas 1700-tal
Spetsglas 1700-tal
Spetsglas 1700-tal
Spetsglas 1700-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPETSGLAS, 1700-tal, svagt gråtonad glasmassa, fot med omvikt kant, höjd 16 cm

Liten nagg invändigt mynning

856909

2020-12-21