Hyllor
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HYLLOR (2), 1950/60-tal, flyttbara hyllplan överst under skåpdel med bakomliggande hyllor, fanér i teak, nyckel finns, höjd ca 176 samt 120x41 cm
Bruk och åldersrelaterat slitage, ställvis mer
856920
2020-12-27