Hyllor

Hyllor
Hyllor
Hyllor
Hyllor
Hyllor
Hyllor
Hyllor
Hyllor
Hyllor
Hyllor
Hyllor
Hyllor

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HYLLOR (2), 1950/60-tal, flyttbara hyllplan överst under skåpdel med bakomliggande hyllor, fanér i teak, nyckel finns, höjd ca 176 samt 120x41 cm

Bruk och åldersrelaterat slitage, ställvis mer

856920

2020-12-27