Harald Sallberg etsning
Valmis
2020-12-21
856940
| Korkein tarjous | 500 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
HARALD SALLBERG (1895-1963): Vy från Stadshuset, signerad Harald Sallberg, etsning, 30x20 cm