OScar Reuterswärd färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002), komposition, färglitografi, signerad, numrerad 5/75, bildmått ca 52x40 cm

856947

2020-12-22