Harald Sallberg etsning

Harald Sallberg etsning
Harald Sallberg etsning

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

HARALD SALLBERG (1895-1963): Vy mot söder, signerad och numrerad Harald Sallberg 297/310, etsning, 27x35 cm

856948

2020-12-21