Axel Fridell etsning

Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL FRIDELL (1894-1935): Stadshuset i Stockholm, signerad med blyerts samt monogramsignerad och daterad i plåten 1925, etsning, påskrift II état 4/75, ca 19x29,5 cm

856950

2020-12-21