Lena Cronqvist etsning

Lena Cronqvist etsning
Lena Cronqvist etsning

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

LENA CRONQVIST (född 1938): ´´Fågelhuvud´´, signerad Lena Cronqvist, etsning, numrerad 185/260, 14x16,5 cm

856955

2020-12-30