Harald Sallberg etsning

Harald Sallberg etsning
Harald Sallberg etsning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HARALD SALLBERG (1895-1963): Interiör med utsikt, signerad och daterad Harald Sallberg 1932, etsning, provtryck III, ca 26x35 cm

856962

2020-12-21