Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ANDRÉ DAFFON ( Frankrike 1900-tal): Figurkomposition, färglitografi, signerad André Daffon, numrerad 47/70, bildmått ca 41x30 cm
Pappret gulnat
856965
2020-12-22
Gör en kostnadsfri värdering här