André Daffon färglitografi

André Daffon färglitografi
André Daffon färglitografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDRÉ DAFFON ( Frankrike 1900-tal): Figurkomposition, färglitografi, signerad André Daffon, numrerad 47/70, bildmått ca 41x30 cm

Pappret gulnat

856965

2020-12-22