Harald Sallberg etsningar

Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HARALD SALLBERG (1895-1963): (2) Stockholmsmotiv, signerade, etsningar, 17x32 resp 17x32 cm

Fläckar

856982

2020-12-21