Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
HARALD SALLBERG (1895-1963): (2) Stockholmsmotiv, signerade, etsningar, 21x36 resp 23x29 cm
Zustandsbeschreibung
856987
2020-12-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner