Harald Sallberg etsningar

Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

HARALD SALLBERG (1895-1963): (2) Stockholmsmotiv, signerade, etsningar, 21x36 resp 23x29 cm

Zustandsbeschreibung

856987

2020-12-21