John Lundqvist skulptur

John Lundqvist skulptur
John Lundqvist skulptur
John Lundqvist skulptur
John Lundqvist skulptur
John Lundqvist skulptur
John Lundqvist skulptur
John Lundqvist skulptur
John Lundqvist skulptur
John Lundqvist skulptur
John Lundqvist skulptur
John Lundqvist skulptur
John Lundqvist skulptur
John Lundqvist skulptur
John Lundqvist skulptur
John Lundqvist skulptur
John Lundqvist skulptur

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JOHN LUNDQVIST (1882-1972): Kvinnostudie, signerad och daterad John Lundqvist 38-40, brons på patinerad gipssockel, totalhöjd 52 cm

Sockel med nagg

856995

2020-12-21