Tyra Lundgren skulptur

Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur
Tyra Lundgren skulptur

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TYRA LUNDGREN (1897-1979), skulptur, i form av fisk, glaserat stengods, monogramsignerad TL samt daterad 34, höjd 19, längd 26 cm

856997

2020-12-21