Oidentifierad konstnär olja på duk

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad C Schmidh, omkring 1900, strandmotiv med ridsällskap, ca 23x44 cm.

Slitage efter ålder, krackelyr och färgbortfall, intrycksskada.

857005

2021-01-16