Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, signerad C Schmidh, omkring 1900, strandmotiv med ridsällskap, ca 23x44 cm.
Slitage efter ålder, krackelyr och färgbortfall, intrycksskada.
857005
2021-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här