Harald Sallberg etsningar

Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar
Harald Sallberg etsningar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HARALD SALLBERG (1895-1963): (2) Stockholmsmotiv samt atelje, signerade, etsningar, 22x34 resp 32x41 cm

857007

2020-12-21