Anders Zorn etsning

Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning
Anders Zorn etsning

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDERS ZORN (1860-1920): Brudtärnan, 1905, signerad Zorn, etsning, bildmått ca 14,5x19,5 cm

LITTERATUR: Hjert & Hjert 204

Gulnad

857011

2020-12-22