Ernst Billgren & Carl Johan de Geer oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERNST BILLGREN & CARL JOHAN DE GEER, "Viskningar och rop, hets och hötorg", olja på pannå, signerad a tergo Ernst Billgren, Carl Johan de Geer, mått ca 60x40 cm

857013

2020-12-30