Apoteksvåg tidigt 1900-tal

Apoteksvåg tidigt 1900-tal
Apoteksvåg tidigt 1900-tal
Apoteksvåg tidigt 1900-tal
Apoteksvåg tidigt 1900-tal
Apoteksvåg tidigt 1900-tal
Apoteksvåg tidigt 1900-tal

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

APOTEKSVÅG, tidigt 1900-tal, ek, glas, mässing och vitmetall, bredd 39 cm, djup 27 cm, höjd 48 cm.

Bruksslitage.

857019

2021-01-15