Elias Martin rödkrita

Elias Martin rödkrita
Elias Martin rödkrita
Elias Martin rödkrita
Elias Martin rödkrita

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

ELIAS MARTIN (1739-1818): Interiör med rökande män, signerad EM, rödkrita på papper, 20 x 30,5 cm

Ej examinerad utan ram, ramskador

857025

2020-12-21