Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
ELIAS MARTIN (1739-1818): Interiör med rökande män, signerad EM, rödkrita på papper, 20 x 30,5 cm
Ej examinerad utan ram, ramskador
857025
2020-12-21