Bankettsoffa gustavianskt lindomearbete
Klubbat för:
11 000 SEK
Arviointi
9 000 SEK
Kuvaus
BANKETTSOFFA , gustavianskt lindomearbete, träskuren dekor, förgylld, dekor av bandfläta, volutformade armlän. hörnfleuronger, avsmalnande kannelerade ben, sitthöjd ca 44, längd 200 cm
Kuntoraportti
Förkortad, renoverad, förgyllning med slitage
857032
Päivämäärä:
2020-12-21