Mats Sandeberg olja

Mats Sandeberg olja
Mats Sandeberg olja
Mats Sandeberg olja
Mats Sandeberg olja
Mats Sandeberg olja
Mats Sandeberg olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATS SANDEBERG (född 1939): Torpet Knösen i vinterskrud (Sibble) signerad och daterad Sandeberg-97, olja på pannå, ca 42x61 cm

857039

2020-12-22