GRafiskt blad, 1800-tal

GRafiskt blad, 1800-tal
GRafiskt blad, 1800-tal

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAFISKT BLAD, 1800-tal, Le Verrou, efter Fragonard, ca 40 x 46 cm

Bladet med fläckar och skador, ej examinerad utan ram

857050

2020-12-21