Staffan Kronberg färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STAFFAN KRONBERG (1902-?): "Vid Husarviken", signerad och numrerad Staffan Kronberg, 24/360, färglitografi, motivmått 33x51 cm

857066

2020-12-22