Harald Sallberg etsningar i mapp

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARALD SALLBERG (1895-1963): (50) "Från gamla Stockholm", signerade H. A. Sallberg, numrerade 77/150, etsningar, bladmått 27x34 cm

Veck förekommer

857073

2020-12-21