Harald Sallberg etsningar i mapp
Vollendet
2020-12-21
857083
| Höchstes Gebot | 750 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
HARALD SALLBERG (1895-1963): (50) "Från gamla Stockholm", signerade H. A. Sallberg, numrerade 77/150, etsningar, bladmått 27x34 cm
Veck förekommer