Enrico Baj färgetsning tryckt på silverfolie

Klubbat för:

450 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

ENRICO BAJ (1924-2003): Figurkomposition, signerad Baj, 28/50, färgetsning tryckt på silverfolie, bildmått ca 28x24 cm

Kuntoraportti

Något gulnad

857099

Päivämäärä:

2020-12-22