Enrico Baj färgetsning tryckt på silverfolie
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
ENRICO BAJ (1924-2003): Figurkomposition, signerad Baj, 28/50, färgetsning tryckt på silverfolie, bildmått ca 28x24 cm
Kuntoraportti
Något gulnad
857099
Päivämäärä:
2020-12-22