Picasso ur Carnet de la Californie

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973) efter: ur Carnet de la Californie, daterad i trycket, färglitografi, bildmått ca 26x41 cm

857101

2020-12-21