Oidentifierad konstnär olja
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Porträtt av ung man, signerad, olja på duk, 30x25 cm
Kuntoraportti
857103
Päivämäärä:
2020-12-22