Oidentifierad konstnär olja

Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja
Oidentifierad konstnär olja

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Porträtt av ung man, signerad, olja på duk, 30x25 cm

Kuntoraportti

857103

Päivämäärä:

2020-12-22