Mann & Rossi, matta, Italien 1960-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MANN & ROSSI, matta, Italien, 1960-tal, flossa, 182 x 126 cm

slitage, mindre skador

857106

2020-12-27