Pablo Picasso färglitografi

Pablo Picasso färglitografi
Pablo Picasso färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973) efter: ur Carnet de la Californie, färglitografi, daterad i trycket, bildmått ca 41x25 cm

857108

2020-12-28