Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
PETER DAHL (1934-2019): Figurscen, signerad Peter Dahl, 318/375, litografi, ca 25,5x18 cm
Zustandsbeschreibung
857115
2020-12-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner