Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEORGES BRAQUE (1882-1963) efter: "Soleil et lune I", monogramsignerad i plåten, från 1959, ur DLM no 115, färglitografi, bildyta ca 22x9,5 cm
Ref , Maeght nr 1034
857117
2020-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här